SERVİS AĞIMIZ

SERVİS AĞIMIZ

SERVİS AĞIMIZ

TGD Lojistik ; 15 yıllık Ambarcılık, Dağıtım, Lojistik konusunda bilgi birikim ve deneyimini 2012 itibarı ile Türkiye Geneli Dağıtım ve Depolama hizmetleri olarak yeni adı ile sürdürmeye devam eden, Türkiye Genelinde her il ve ilçeye sevkiyat yapabilen firmamız sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız Deneyimli kadrosu ile Depolamadan, paketlemeye, Vip servis hizmetleri sunarak her konuda hizmetini eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde devam ettirmektedir.

- Adres’ten Alım ve Adres’e Teslim ;
     Gönderileriniz belirttiğiniz depo adresinden teslim alınır. Gerekli çıkış işlemleri ve sigorta evrakları düzenlenir. Tarafınızdan teslim alınan gönderileriniz, yol durumu ve teslimat adresine kadar takip edilip varış adresine teslim edilir.

Barkod Sistemi ;
TGD Lojistik tüm gönderilerinizi barkodlayarak teslim alır. Yapılan barkod sonucu il ayırımı ve adet dökümü garanti altına alınır. Bu sistem dahilinde olası hatalar sıfır’a indirilmiş olur.

-    Online Kargo Takibi ;
www.tgdlojistik.com  adresimizden web sitemize giriş yaparak, gönderileriniz İle ilgili tüm detayı güncel olarak takip edebilir ve geçmişte göndermiş olduğunuz tüm gönderilerinizin detay raporunu alabilirsiniz.

Zincir Marketlere ve Hastanelere  Teslimat ;
Tüm Zincir marketler, Devlet Hastaneleri ve Özel hastanelerinçalışma prensiplerine uyum sağlayarak gönderileriniz teslim edilir.

Teslimat Sonrası Bilgi ;
Gönderileriniz teslim edildikten sonra, tarafımıza vermiş olduğunuz e-mail adresine güncel olarak teslimat bilgisi geçilir

ADRES: BEYLİKDÜZÜ OSB. MAH.BİRLİK SAN. SİT. 1.CAD. NO:24/12 (AÇELYA CADDESİ ÜZERİ) BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL

Tel: 0212 438 40 41

  0212 438 40 42

  0212 438 40 43

Fax: 0212 438 40 61

E-Mail: info@tgdlojistik.com

info@turkiyegenelidagitim.com  

siparis@tgdlojistik.com

kargotakip@tgdlojistik.com

ADRESTEN ALIM
Kargo veya kargolarınızın adresinizden teslim alınmasını istiyorsanız 0212 438 40 41 PBX telefonu arayarak ya da size en yakın şubemize alım bildirerek gönderinizi yapabilirsiniz.

ADRESE TESLİM
Adresinizden alınan ya da şubemize teslim ettiğiniz kargolarınız istediğiniz takdirde alıcının adresine teslim edilmektedir. Alıcı adreste bulunamaz ise üzerinde ilgili şube ve yetkili kişi adının bulunduğu ihbar notu bırakılır. Varış şubesinden 3 gün içerisinde alınmayan kargolar, çıkış şubesine geri gönderilir.

   ŞUBEDEN TESLİM
Alıcı Haberli olarakta bilenen bu hizmetimizde, kargonuzun alıcı tarafından ona en yakın şubemizden teslim alınmasını istiyorsanız şubeden teslim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kargonuzun tgd lojistik  şubesinden teslim alınmasını istiyorsanız bu hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.
   TELEFON İHBARLI
Şubemize teslim ettiğiniz ya da adresinizden alınan kargonuz, varış şubesine ulaştığında gelip teslim alması için alıcıya telefon ile bilgi verilmesini istiyorsanız telefon ihbarlı teslim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

WhatsApp Destek